SEN ‘ermeni’ OLMASAN TÜRK’E SALDIRIP, ‘fransız’ı’ ÖVMEZDİN.....

  Türk milleti her zaman baktığı, beslediği şerefsizlerden hainlik görmüştür. Bu soyu belirsizler saymakla bitmez. ‘Katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini s…. Cinsine çeker’

SEN ‘ermeni’ OLMASAN TÜRK’E SALDIRIP, ‘fransız’ı’ ÖVMEZDİN.....
Mimar Gökhan Demir

SEN ‘ermeni’ OLMASAN TÜRK’E SALDIRIP, ‘fransız’ı’ ÖVMEZDİN.....

  Sizlere o hainlerden bazılarını hatırlatayım:  İskilipli Atıf Hoca, hem "Teâlî-i İslam Cemiyeti" hem de "İngiliz Muhipler Cemiyeti" (İngiliz menfaatlerini koruma cemiyeti) başında ve üyeliğinde bulunuyor.

Batı Anadolu'da İngiliz ve Yunan işgallerine karşı çıkılmaması için çalışmalar yapmış, bu amaçla hazırlattığı bildirileri Ege ve Marmara bölgelerindeki Türk köylerine dağıtmıştır. İşte o bildirin özeti: "İslam kilidinin anahtarını İngiltere’nin güvenilir ellerine teslim etmekte İslam alemi için hiçbir tehlike yoktur. Yunan askerlerine karşı gelmeyin, onlar padişah efendimizin daveti üzerine ülkemizi işgale gelmişlerdir."‘

İşte İskiliplinin İstiklal Savaşına karşı verdiği savaş, direnç. Kurtuluş Savaşın aleyhinde bildiri dağıttırarak halka 'savaşmayın' diye çaba göstermiş olmasıyla yargılanan bir vatan haini.

Kendisi gibi bir hain "hoca" olan, Babaeski Müftüsü Ali Rıza ile birlikte Millî Mücadele’de Batı Anadolu’yu işgal etmiş olan Yunan ordusuna halkın direnmemesi için faaliyetlerde bulunmaktan ve "vatana ihanet" suçundan "İstiklal Mahkemeleri" tarafından yargılanarak suçu belgelenmiş, vatana ihanetten idamla cezalandırılmıştır. Günümüzdeki bazı yobazların "şapka giymedi onun için asıldı" dedikleri külliyen yalandır. Mahkemelerin tutanakları ortada canlı belgelerdir.

Said-i Nur-si  kaleminden ve ağzından çıkan şu ifadesiyle başlayalım. "Özgür Kürdistan'ın tohumunu ekiyorum, onu geliştirip büyütün." 'Aslında saiti nursuz ermeni asıllıdır' Kürt kardeşlerimiz ile uzaktan yakından alakası yoktur.

Birinci Dünya Savaşı’ndan yenik çıkan Osmanlı emperyalistlerce paylaşılınca, Said-i Nurs-i tekrar sahneye çıkar. Öteden beri İngilizlerle iş birliği içinde olan nursi, onların desteği ile "Kürt Teali Cemiyeti" isimli örgütü kurar. İngilizlerin Anadolu'yu sömürgen amaçlarına uygun olarak parçalayıp işgal planlarını hazır tutar ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde, "Batı ermenistan" ve "Kürdistan" devletçiklerini kurdurmayı planlamıştır. Nitekim Sevr antlaşmasının haritasında bunların sınırları bile çizilmişti. Bu vesile ile Said-i Nurs-i yeniden "Kürdistan" düşlerini görmeye başlar.  Nitekim şu ifadeyi bir çağrı olarak kullanır; “Uyan ey Selahattin Eyyübi’nin torunları Kürtler!” diyerek Kürtleri ayaklanmaya çağırır.

Bu çağrıyı daha da ileri götürerek, 16 Eylül 1919 tarihinde İstanbul'da yayımda olan "İkdam" gazetesinde bir bildiri yayınlar. Bildirinin içeriği ve amacı, Gazi Mustafa Kemal önderliğinde Türk Milletinin başlattığı "Kuvayı Milliye" hareketine "Kürt" kökenli vatandaşların katılımını engellemektir. Destek vermemesini isterken aynı zamanda karşı mücadele etmelerini de istemekteydi.

Günümüz kriptoları tarafından ileri sürülenin tam aksine, Said-i Nursi'nin İngilizlerin kuklası olduğu belgelendirilmiştir.

İngiliz Hava Kuvvetleri Komutanlığının hazırladığı gizli raporunda, (dönemin Bağdat raporu) Anadolu'da Kürtleri Türklere karşı ayaklandırmak, "Kuvayı Milliye" hareketine karşı gelmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş olan "Kürdistan Teali Cemiyeti"’nin kurucuları arasında Said-i Kürdi (Nursi)’nin de adı geçmektedir.

Saidinin en büyük talebesi Fetönün yaptıkları göz önünde kafirleri cennete sokan müslümanların dünyasını başına yıkan şerefsiz alçak haindir bunlar. 

Keşke yunan galip gelseydi diyen babası askere gittikden 2 sene sonra dünyaya geldiğini söyleyen anasının hamileliği 2 yıl süren fesli maymunuda unutmayalım. İngiliz kraliyet kütüphanesinden aldığı yalan iftira dolu bilgilerle Atatürk'ü karalamaya kalkan rum çocuğu fesli kadir. Bunların yüz yıllardır merkezi aynıdir hedefleride aynıdır TÜRK milleti.

Şimdi Türk milletinin vergileri ile maaş alan karnını doyuran bir müptezel kalkmış fransızları öven Türk’e hakaret eden anasının nerede konakladığı belli olmayan dürzünün soyunun ermeni olmasından şüpheliyiz. Neden mi ermeni dostu fransızı başka kim över. Aynen dedeleri İskilipli Atıf ve Sai’iti nursi gibi yunanı, ingilizi, fransızı överek vatanı işgalden kurtaran Atatürk’e kafir dedikleri gibi bu hainde o yolu devam etmektedir. Bu hainlerin Türk’le olan düşmanlıkları çok eskidir. Asakirullah (Allah’ın Askeri) olan Türk’ e olan kinleri kıyamete kadar bitmez. Bu hainleri Atatürk’ün kurduğu diyanet işlerinde çalıştırmaya devam edenlerde daha hain kim olabilir. H. konakçı: 'Hatay arap şehridir, fransızlar, Türklerden daha iyidir, Ezan Türkiye'de yasaklandı" demiş.
Hz. Muhammed (s.a.a): "Ahir zamanın ulema taslakları, gök kubbenin altındaki insanların en şerlileri olacaktır. Fitne onlardan baş gösterecek, yine onlara dönecektir." Milletimizi ''At etmiş biniyoreşek etmiş sürüyorlar''Artık uyanın paranızla, emeğinizle ecdadınıza, kendinize ve tarihinize hakaret ettirmeyin…..