ATATÜRK’E VE İMAM-I ALİ’YE İFTİRA ATANLAR YEZİDİN SOYUDUR.....

  Atatürk’ün ölüm yıl dönümünü andığımız geçen yıl 10 Kasım’da halkımızın her zamankin ’den daha fazla bir katılımla Anıtkabir’i milyonlarca insanımız bayrakları ile ziyaret etti. Ne hikmetse Mustafa Kemal Atatürk vefatından sonra hakkında fitne operasyonu başladı.

ATATÜRK’E VE İMAM-I ALİ’YE İFTİRA ATANLAR YEZİDİN SOYUDUR.....
Mimar Gökhan Demir

ATATÜRK’E VE İMAM-I ALİ’YE İFTİRA ATANLAR YEZİDİN SOYUDUR.....

Vatanımızı Hristiyan batı güçleri dört bir taraftan sararak işgal etmişti. Mustafa Kemal Atatürk 72 milleti bir bilek, bir yürek ederek/Türk milleti yaparak, işgalci Hristiyan batı güçlerine cihat ilan etti. Müslüman Türk milletinin komutanı olan molla Zübeyde’nin oğlu Mustafa Kemal Müslümanların ırzını, namusunu ve imanını padişahın da teslim olduğu işgalci kâfir ordularından kurtararak Türkiye Cumhuriyeti Devletini dualarla kurmuştur.

 Padişahlık sistemi Allah’a yok Padişah’a kulluk ’tan ibaretti. Mustafa Kemal Atatürk Müslüman Türk milletine Allah’a kul olmanın yolunu, Kur’an-ı Kerim’in milletin bütün fertleri tarafından kendi dilinde okunup anlaşılabilmesini sağlamakla atmıştır. Kendi cebinden parasını vererek Kur’an-ı Kerim’in meal ve tefsirini Elmalılı Hamdi Yazır’a Kur’an-ı Kerim-i yaptırmıştır.

 Soyu İmam-ı Hasan ve İmam-ı Hüseyin’den gelen Mustafa Kemal Atatürk’e ve ailesine akla, mantığa ve ahlaka sığmayacak bir alçaklıkta yıllarca iftiralar atılmıştır. Mustafa Kemal Atatürk’e gücü yetmeyenler mübarek annesine ahlaksızca mesnetsiz iftiralar attılar. İmam-ı Ali (k.v)  Hazretlerine de diyecek söz bulamayanlar babası Ebu Talip Hz. iftira atarak o iman etmemiştir, diyerek onu karalayarak ahalinin gözünden düşürmeye çalışmışlardır.

  Hz. Ebu Talip âlemlere rahmet Hz. Muhammed Mustafa (s.a.a)’i korumuş kollamıştır. O’nu korumak için kendisini gizlemiştir. Mü’min bir kadın asla kâfir koca ile bir olamaz. İmam-ı Ali (k.v) efendimizin annesi Hz. Fatıma Binti Esed İslam’ın geldiği ilk günlerden beri Müslümandı ve eşi Hz. Ebu Talip’in vefatına kadar onun yanında olmuştur. Bu da Hz. Ebu Talip’in Müslüman olduğunun bir kanıtıdır.

  Âlemlere rahmet Hz. Muhammed Mustafa (s.a.a) ile aynı ismi taşıyan Mustafa Kemal Atatürk Müslüman ve Türk dünyasına hizmet etmiştir. Osmanlı ordusunu Ortadoğu’da yönetti. Tobruk’ta zafer kazandı. Libya’yı İtalyanlardan korudu. Çanakkale de dört alayı birden yöneterek okuduğu dualarla Allah’ın yardımı ile Hıristiyanlara karşı imkânsız savaşlar kazandı. Güney doğuyu Ruslardan kurtardı.

  Filistin de yetkisi olmadığı halde askerleri Toroslara çekip kurtardı. Diyarbakır’ı, Muş’u ve Bitlis’i düşmandan kurtardı. İzmir’i ve Eskişehir’i Yunan işgalin den kurtardı. Konya’yı işgal eden İtalyanlardan temizledi. Antep’i Fransız işgalinden kurtardı.

 Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden Müslüman Türk evladı olamaz. Olsa, olsa işgal devrinin artıkları olurlar.

  Yıllardır Mustafa Kemal Atatürk hakkında yalan, yanlış veya çarpıtılmış bilgiler insanımızı maksatlı olarak yönlendirmişlerdir. Bir milletin kurtarıcısı olan halkın, Hıristiyan kâfir askerlerinin elinden ırzını, namusunu ve imanını kurtaran insana kimler hakaret eder.

  Mustafa Kemal Atatürk kimi bu vatandan denize dökmüşse onların soyları ancak Ataya hakaret eder. Aziz milletim bugüne kadar Mustafa Kemal Atatürk hakkında kulaktan, uydurukçu yazarların eserlerinden veya oradan, buradan duyup okuduklarınızı unutun.

   Çünkü 10 Kasım 2017 de hoca Atatürk olaraktan adını duyduğumuz sayın Prof. Dr. Haydar Baş Bey’in  ‘HOŞGELDİN ATATÜRK’ eseri çıkmış. Bu eser belgelerle gerçek Mustafa Kemal’i yazmaktadır. Yalanları ortaya çıkaran Müslüman ve dindar Atatürk’ü ve mübarek annesi molla Zübeyde hanımı tanıyacağız inşallah.

  Sadece dahi, asker, devrimci aynı zamanda dindar Atatürk’ü de Sayın Baş’ın bu eserinden okuyup öğreniyoruz. Allah cc Ehl-i Beyt soyundan olan ben cihat Müslümanıyım diyerek bizim namusumuzu, ırzımızı ve imanımızı kâfirin işgalinden kurtaran Mustafa Kemal Atatürk’ü  rahmetle, minnetle, özlemle ve saygıyla anıyoruz.

  Bize gerçek Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan ve Türk dünyasına ‘HOŞGELDİN ATATÜRK’ eserini hediye eden Prof. Dr. Haydar Baş hocamızı rahmetle, minnetle ve özlemle anıyor, onsuz geçen 4 yıla yakın zaman içinde ona ne kadarda ihtiyacımız olduğunu fazlasıyla idrak ediyoruz.