’Glutatyon’ hem gençleştiriyor hem de bağışıklık sistemini güçlendiriyor.....

Yaşlanmayla birlikte vücuttaki glutatyonun zamanla azaldığını söyleyen Dermatoloji Uzm. Dr. Egi Enkhjargal Losol, “İçeriğindeki glisin, sistein ve glutamin aminoasitlerinden dolayı daha sağlıklı ve genç görünmeye yardımcı olan glutatyonun, daha uzun yaşamın sırrı olarak kabul edilen sayısız faydaları mevcuttur” dedi.

<’Glutatyon’ hem gençleştiriyor hem de bağışıklık sistemini güçlendiriyor.....

Yaşlanmayla birlikte vücuttaki glutatyonun zamanla azaldığını söyleyen Dermatoloji Uzm. Dr. Egi Enkhjargal Losol, "İçeriğindeki glisin, sistein ve glutamin aminoasitlerinden dolayı daha sağlıklı ve genç görünmeye yardımcı olan glutatyonun, daha uzun yaşamın sırrı olarak kabul edilen sayısız faydaları mevcuttur" dedi.

 Dermatoloji Uzm. Dr. Egi Enkhjargal Losol, glutatyonun, vücuttaki hücreler tarafından doğal olarak üretilen ve bilinen en güçlü antioksidan olduğunu söyledi.

Haftada bir kez 15 dakikalık seans yapılıyor

Glutatyonun vücudun korunmasını sağlayan güçlü bir antioksidan olduğunu belirten Egi Enkhjargal Losol, "Glutatyon tedavisi, haftada bir kez 15 dakikalık seanslar şeklinde 5 hafta bir kür olacak şekilde damar yolundan uygulanmaktadır. İşlem sonrası hastanede yatış gerektirmediği için kişi günlük hayatına hemen geri dönüş yapabilmektedir. Ancak ağızdan alındığında vücut tarafından iyi emilmediği için direkt olarak damar yolundan enjeksiyon şeklinde uygulama tercih edilmektedir. Vücudun korunmasını sağlayan güçlü bir antioksidan olmakla beraber bütün hücrelerimizin enerji santrali olan mitokondrilerin daha iyi çalışmasına destek olduğundan vücudumuz için elzem bir moleküldür" dedi.